Let’s Be Child olarak eğitici aktivite oyuncakları kategorisinde sizlerin beğenisine sunmuş olduğumuz her oyuncak modeli ile bebeğinizin gelişiminin desteklenmesi konusunda sizlerin yanında yer alıyoruz.

Aktivite oyuncakları, çocukların gelişiminde oldukça önemli bir yere sahiptir. Bu oyuncak kategorisi altında yer alan oyuncaklar bebeğin ileri ki hayatında sahip olacağı tüm beceriler üzerinde etkilidir. Bebeğin gözlerini dünyaya ilk açtığı andan itibaren gelişiminin oyuncaklar vasıtası ile desteklenmesi, okul hayatına dahi etki eden çeşitli faktörleri bünyesinde barındırır.

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlikte birçok oyuncak modeli ortaya çıkmıştır. Özellikle son zamanlarda ailelerin de bilinçlenmesi ile birlikte eğitici oyuncakların tercihi oldukça fazla yapılmaktadır. Bizler Let’s Be Child ailesi olarak, ürünlerimizin kalitesi, eğiticiliği ve üretiminde kullanılan malzemelerin sağlığa herhangi bir yan etkisinin bulunmaması ile sektörde liderliğimizi sürdürmekteyiz.

Let’s Be Child çocuk oyuncakları mağazamızda, çocuğunuzun bilişsel, duyusal gelişimini desteklerken, onların motor becerilerinin de gelişmesine yardımcı olabilirsiniz. Eğitici aktivite oyuncakları kategorisi altında bulunan oyuncak modellerimiz ile eğlenceli aktivite oyuncakları edinerek, çocuğunuz ile beraber kaliteli vakit geçirebilirsiniz.

Eğitici Aktivite Oyuncak Modelleri 

Let’s Be Child çocuk oyuncakları mağazası olarak bünyemizde satışını gerçekleştirdiğimiz aktivite oyuncak modelleri ile çocuğunuzun eğlenirken öğrenmesini sağlayacaksınız.

Eğitici aktivite oyuncak modelleri, kendi kategorisi altında oldukça fazla oyuncak modeli bulundurmaktadır. Bu oyuncak modelleri, bebeğin gelişimi ilerledikçe gerçek hayata da adapte olmasını kolaylaştıracak, bebeğin ufkunun genişlemesini sağlayacak ve tüm bunları yaparken de bebeğin gelişimini destekleyecek olan oyuncak modelleridir.

Let’s Be Child aktivite oyuncak modelleri arasında yer alan bazı oyuncaklarımız ve içerikleri şu şekildedir:

Eğitici geometrik şekiller 

Eğitici geometrik şekiller ile çocuğunuzu eşleştirme ve dizme yapmaya teşvik ederken, ince motor gelişiminin de desteklenmesini sağlayabilirsiniz.

Dijital çizim tableti 

Dijital çizim tableti ile bebeğinizin hayal dünyasını geliştirirken, kalem kullanımına da teşvik edebilirsiniz.

Yürüyüş arkadaşım 

Yürüyüş arkadaşım ile bebeğinizin ilk adımlarını daha eğlenceli bir şekilde atmasını sağlayabilir ve kaba motor becerilerinin gelişmesini destekleyebilirsiniz. Ayrıca çıngıraklı olan bu ürün sayesinde bebeğin duyusal gelişimini de desteklemiş olacaksınız.

Yukarıda belirtilmiş olan oyuncaklar kategorimizde yer alan oyuncaklardan sadece birkaçıdır. Daha fazla yaratıcı aktivite oyuncakları modellerini görmek ve içeriklerini incelemek için ürünlerin üzerine tıklayabilirsiniz.

Eğitici Aktivite Oyuncak Fiyatları 

Let’s Be Child mağazası olarak, bebeklerinize oyuncak almanın sizin için ne anlama geldiğini çok iyi biliyoruz. Bu neden ile bünyemizde satışını gerçekleştirdiğimiz her ürünün öncelikli amacı çocukların gelişiminin desteklenmesi iken bir taraftan da siz değerli ebeveynlerimizin bütçesinin sarsılmamasını hedefliyoruz.

Aktivite oyuncakları oldukça çeşitli oyuncak modellerinden oluşan bir kategoridir. Kategori altında yer alan her bir oyuncak farklı özelliklere sahip olduğu için aktivite oyuncak fiyatları birbirinden farklıdır. Bizler Let’s Be Child olarak her çocuğun eşit şartlarda eğlenebilmesi ve öğrenebilmesi gerektiğini düşünüyoruz. Bu neden ile mağazamız bünyesinde satışı gerçekleştirilen her bir oyuncağın, her bütçeden ebeveyne hitap etmesini sağlıyoruz.

Eğitici Aktivite Oyuncaklarının Çocuk Gelişimine Etkisi 

Her ebeveyn çocuğunun gözlerini dünyaya açtığı ilk andan itibaren iyi bir gelişiminin olmasını ister. Hatta bu gelişim planlamalarını henüz çocuk doğmadan yapar ve planlarını gerçekleştirmek amacı ile doğumuna aylar kalan bir bebeğin odasını oyuncaklar ile donatmaya başlar.

Bebek ve çocuk gelişimi üzerinde yapılan çalışmalar, bebeğin gelişiminin ilk aylarından beri çeşitli aracılar ile destekleniyor olmasının, yetişkin bir bireye dönüştüğü zamanları oldukça etkilediğini kanıtlamıştır. Bu noktada bebeklerin ve çocuklarının gelişiminin desteklenmesi amacı ile kullanılabilecek en önemli aracılar, oyuncaklardır. Oyuncakların gelişimi destekleyen nitelikte bir tasarıma sahip olması, çocuklara yapılacak olan yatırımların başında gelir. Bu noktada Let’s Be Child olarak, bünyemizde satışını gerçekleştirdiğimiz öğretici aktivite oyuncakları, tamamen bebeğin gelişim süreci göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Bu kategori altında yer alan oyuncak modelleri, bebeğin eğlenirken öğrenmesini sağlar.

Mağazamızda bulunan eğitici aktivite oyuncaklarının her biri, bebeğin birçok özelliğini geliştirmek amacı ile tasarlanmıştır. Duyusal, bilişsel gelişimi destekleyen geliştirici aktivite oyuncakları ince ve kaba motor gelişimi, hayal dünyasını geliştirme, gelecek eğitim hayatına destek gibi birçok yönden bebeği desteklemekte ve gerçek hayata hazırlamaktadır.

Eğitici Aktivite Oyuncaklarının Sağlığa Etkisi 

Bünyemizde satışını gerçekleştirdiğimiz her oyuncakta olduğu gibi eğitici aktivite oyuncakları kategorisi altında yer alan oyuncak modelleri de sağlıklı aktivite oyuncakları olarak karşınıza çıkmaktadır. Mağazamızda yer alan oyuncakların hiçbirinin üretiminde BPA ve PVC gibi zararları maddeler yer almamaktadır. Ayrıca oyuncaklarımız tüm FDA şartlarını sağlamaktadır. Tüm bu şartlar çerçevesinde, oyuncaklarımızın her birini bebeklerinizin kullanımına sunabilirsiniz. Bebekleriniz eğlenirken öğrenecek ve bu etkinlikleri sağlıklı oyuncaklar aracılığı ile yerine getirecek.

Eğitici Aktivite Oyuncaklarının Güvenliğe Etkisi 

Bünyemizde satışını gerçekleştirdiğimiz oyuncakların her biri güvenlik şartlarını üzerinde belirtmektedir. Satışını gerçekleştirdiğimiz oyuncaklarımızın hiçbiri çocuk güvenliğini tehlikeye atacak şekilde tasarlanmamıştır. Bizler için her şeyden önemli olan çocuklarımızın sağlığı ve güvenliğidir. Bu neden ile ürünlerimiz bebeklerin hem fiziksel sağlığı hem de zihinsel gelişimi göz önünde bulundurularak üretilmiştir.

 

Let’s Be Child olarak, bebeklerinizin sizin için dünyanın en değerli varlıkları olduklarının bilincindeyiz. Tam olarak bu neden ile bebeklerinize oyun oynamaları ve oynarken öğrenmeleri amacı ile güvenli aktivite oyuncakları modellerimizi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Eğitici Oyuncaklar Müzikli Eğitici Oyuncaklar Dizme ve Eşleştirme Oyuncakları Çocuk Kostümleri 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR