Let’s Be Child dizme ve eşleştirme oyuncakları çocukların duyusal gelişimlerini ve motor becerilerini geliştiren oyuncaklardır. Çocuğunuz bu oyuncaklar sayesinde destekli oturmaya ilk başladığı zamanlardan itibaren oynayabilir.

Dizme oyuncakları bebeklerin yaklaşık 6 aylık oldukları zamandan itibaren tercih edilebilen oyuncak kategorisinde yer alırlar. Bebek ilk zamanlar da elbette ki oyuncakları iyi bir şekilde kavrayamayacak ve onlar ile amaçlarına uygun bir şekilde oynayamayacaktır. Ancak burada önemli olan bebeğin oyuncaklar ile oynamasından çok, onların şekillerini görerek zihinlerinde boyut kavramını oturtmaya başlamalarıdır. Duyusu ve motor gelişimi desteklenen bebekler, zaman ile bu oyuncakların amaçlarına uygun kullanımını sağlayacak ve her ay aralığında onlar ile daha anlamlı bir şekilde oynamaya başlayacaktır. Üstelik bebeklerin gelişimlerinin sürekli devam etmesi her aşamada bu oyuncaklar ile farklı şekillerde oynayabilme imkânı sunacaktır.

Eşleştirme oyuncakları bebeğin matematik becerisini destekleyen ilk oyuncaklardır. Bu oyuncaklar hem zihni kuvvetlendirir hem de bebeğin bir şeylere odaklanmasını sağlayarak kaliteli zaman geçirmesine aracı olur.

Dizme ve Eşleştirme Oyuncak Modelleri 

Dizme ve eşleştirme oyuncak modelleri bebeğin bulunduğu ay göz önünde bulundurularak seçilmesi gereken oyuncak kategorisinde yer alırlar. Bu oyuncaklar bebeğin her ayını özel olarak destekleyen ve her türlü duyusal gelişimine katkıda bulunan oyuncaklardır. Bu noktada dizme oyuncakları ve eşleştirme oyuncakları ayrı şekilde ele alınmalıdır.

Bebeğin gelişimini desteklemesi istenen dizme oyuncaklarının, geliştirici dizme oyuncakları kategorisinden tercih edilmesi gerekir. Let’s Be Child çocuk oyuncakları mağazası olarak bizler, çocuğun gelişiminin bebeklik döneminden itibaren desteklenmesinin, ileri ki hayatı için ne derece büyük bir öneme sahip olduğunun bilincindeyiz. Bu neden ile bünyemizde satışa sunduğumuz oyuncaklar sayesinde bebeklerinizin her ayında yeni şeyler keşfetmesini sağlayabileceksiniz. Mağazamızda bulunan yaratıcı dizme ve eşleştirme oyuncakları; kule dizme, blok dizme, kutu dizme gibi farklı alt modellere ayrılırlar. Bu modellerden herhangi birini, bebeğinizin eğlenirken gelişmesini sağlamak için tercih edebilirsiniz.

Eşleştirme oyuncak modelleri ise bebeğin sayısal zekasının gelişmesini sağlamak amacı ile tercih edilmesi gereken ilk oyuncak kategorisi altında yer alırlar. Bu kategoride yer alan oyuncaklar, bebeğin gözlerini bilinçli bir şekilde odaklamaya başlamasından itibaren kullanılabilecek oyuncaklardır. İlk aylarda daha çok kart şeklinde tercih edilmesi gereken bu oyuncaklar, bebeğin fiziksel ve zihinsel gelişimi ilerledikçe geometrik şekilleri içeren oyuncak modellerine dönüşürler.

Dizme ve Eşleştirme Oyuncak Fiyatları 

Her anne baba bebeğine ilk anlarından itibaren oyuncak almaktan hoşlanır. Hatta bunu hobi haline dönüştüren ve bebeğine bir oyuncak koleksiyonu oluşturmak isteyen ebeveynler de bulunmaktadır. Bu noktada geniş bir alana yayılan oyuncak kategorisi, bebeğin gelişimini desteklerken anne babanın bütçesine de zarar vermemelidir.

Oyuncaklar birçok farklı kategoriye ayrılmaktadır. Her kategoride yüzlerce çeşit oyuncak modeline rastlamak mümkündür. Ancak bu oyuncak modellerinin görünümünden daha önemli olan iki ayrı faktör bulunmaktadır. Bu faktörlerden birincisi: oyuncağın yapımında kullanılan malzemeler, ikincisi ise oyuncağın fiyatıdır. Her iki faktörde de Let’s Be Child mağazası olarak, ailenize en büyük desteği sunmak amacı ile hizmet vermekteyiz.

Bebeğin gelişiminde en çok etkili olan ve özellikle son yıllarda bebek gelişimini destekleyen oyuncaklar konusunda yapılan araştırmalar sayesinde ortaya çıkan oyuncak modelleri, dizme ve eşleştirme oyuncakları ve bu kategoride yer alan oyuncak modelleridir. Bu modellerin her biri boyutuna, bebeğin ayına ve oyuncağın geliştirme düzeyine göre farklı fiyatlar ile karşımıza çıkmaktadır. Let’s Be Child mağazası olarak bizler, çocuklarına en kaliteli oyuncakları satın almak isteyen siz ebeveynlere uygun fiyat garantisi sunmaktayız.

Dizme ve eşleştirme oyuncak fiyatları ve bu kategoride yer alan oyuncak modellerini sayfamızda yer alan bu kategoriden inceleyebilirsiniz. Kategoride yer alan oyuncak modellerinin hepsini, çocuğunuzun duyusal gelişimini ve motor becerilerini destekler nitelikte olan oyuncaklar oluşturmaktadır. Bu oyuncaklar eğitici dizme ve eşleştirme oyuncakları olarak değerlendirilmektedir.

Dizme Oyuncaklarının Çocuk Gelişimine Katkısı 

Yaratıcı dizme oyuncakları bebeğin zihninde yer alan düşüncelerin, görselliğe dökülmesinden dolayı oldukça önemlidir. Bu oyuncak kategorisi bebeğin ince motor becerilerinin gelişmesini destekler. Bu kategoride yer alan oyuncaklar sayesinde birbirinden farklı tarzlarda oyunlar kurulabilir.

Eşleştirme Oyuncaklarının Çocuk Gelişimine Katkısı 

Yaratıcı eşleştirme oyuncakları kategorisinde yer alan eşleştirme oyuncakları, bebeğin ileri ki yaşamında çok önemli bir yere sahip olacak olan matematiksel zekanın gelişimi için oldukça etkilidir. Mağazamızda satışa sunduğumuz bu oyuncaklar sayesinde bebeklerin sayısal zekâları gelişirken, zihinleri kuvvetlenecek ve bir duruma odaklanma seviyeleri oldukça artacaktır.

Dizme ve Eşleştirme Oyuncakları Neye Göre Tercih Edilmelidir? 

Çocuğunun ya da bebeğinin gelişimine katkıda bulunmak isteyen her ebeveyn oyuncak arayışına girmektedir. Günümüzde online alışveriş seçeneklerinin de artması ile birlikte, birçok oyuncak modeline aynı anda erişmek ve özelliklerini incelemek mümkündür. Bu noktada bebeğin oynaması için tercih edilen oyuncakların, bebeğin sağlığına zarar vermemesi oldukça önemlidir. Let’s Be Child oyuncak mağazası olarak bizler, bebeklerinize ya da çocuklarınıza satın almak üzere tercih edeceğiniz bütün oyuncaklarımızda sağlıklı madde kullanımının garantisini veriyoruz.

Sağlıklı dizme ve eşleştirme oyuncakları bebeğin oyuncaklar ile oynarken, bilinçsizce oyuncakları ağzına götürebilme ihtimali göz önünde bulundurularak, sağlıklı hammaddelerden üretilmiştir. Oyuncaklarımız sağlıklı bir üretim sürecine sahip oldukları için gönül rahatlığı ile çocuklarınızın gelişimi için onları tercih edebilirsiniz.

 

Oyuncak seçiminde göz önünde bulundurulması gereken bir diğer faktör de oyuncağın güvenli kullanımının sağlanmasıdır. Mağazamızda bulunan ve eğlendirirken öğreten güvenli dizme ve eşleştirme oyuncakları kategorisinde bulunan oyuncaklarımız, çocuklarınızı eğlendirirken, güvenliklerini de tehlikeye atmayacak şekilde tasarlanmıştır. Mağazamızdan alımını gerçekleştireceğiniz tüm ürünler gibi bu kategoride yer alan ürünler de tamamen çocuk sağlığı göz önünde bulundurularak geliştirilmiştir. Bu kategori altından eğlenceli dizme ve eşleştirme oyuncakları çocuğunuzun bulunduğu aya göre tercih edilebilir ve çocuğunuzun gelişimine katkıda bulunabilirsiniz.

Eğitici Oyuncaklar Müzikli Eğitici Oyuncaklar Aktivite Oyuncakları Çocuk kostümleri

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR