Let's Be Child Bebek Çıngırak ve Dişlik Modelleri ve Fiyatları 

Let's Be Child bebek çıngırakları ve dişlikleri, bebeğinizin gelişim sürecinde faydalı olabilecek oyuncaklardır. Kemikleri olgunlaşan ve doku sertliğini henüz kazanan minik eller, kaliteli çıngırakları kavramakta zorlanmaz. Bebeğinizin işitsel gelişme ve olgunlaşma sürecini aktif olarak desteklemeniz, Let’s Be Child aracılığıyla ulaşılabilecek onlarca çıngırak çeşidiyle mümkündür.

Yaklaşık beşinci – altıncı ay itibariyle eşyaları yere atma refleksi gösteren bebekler, birçok oyuncaklarını ya da ev eşyalarını kırabilir. Bu dönemde bebeğinizin kullanımına sunduğunuz eşyaların sağlam olması büyük önem taşır. Bebeğinizin güvenli ve sağlıklı yollardan eğlenmesini sağlamak için satışa sunduğumuz bebek çıngırakları, sağlam ve bir o kadar dikkat çekicidir.

Sağlıklı Bebek & Çocuk Çıngırakları Hangi Özellikler Taşır? 

Çıngırak modellerimizin kolay kırılmayan bir yapıda olması üretim kalitesiyle alakalıdır. Ürün sağlamlığı bir avantaj olurken, bebeğinin konforunu çok önemseyen anne ve babaların kafasına bazı detaylar takılabilir. Çıngırağın hiç kırılmayacak sağlamlıkta olması, bebeğin bu eşyayla kendine zarar verebileceği kaygısına yol açar. Oyuncağı eline alan bebeğin bununla kafasına vurma ihtimali düşünülür fakat çıngıraklarımız her açıdan güvenlidir. Küçük ellerin rahatlıkla tutabileceği çıngırakların sivri köşeleri, çıkıntıları veya kaba bölümleri bulunmaz.

Bebeğinizi sesle oyalarken dikkat kabiliyetini artırabilecek ürünlerimiz, bebek gelişim süreçlerine uygun olarak üretilir. Elini kendi başına ulaştırabilecek bebeklerin kullanımına uygun, tehlikesiz çıngıraklar başa çarpma riskini ortadan kaldıracak ebatlardadır. Bebeğinizin cinsiyetine, yaşına ve hareketlilik durumuna bağlı olarak dilediğiniz çıngırağı tercih edebilirsiniz. 

Güvenli Çocuk & Bebek Çıngırakları Seçmek Neden Önemlidir? 

İmalinde alerjen maddeler ve zararlı kimyasallar kullanılmayan dişliklerimiz, çıngıraklar kadar kullanışlıdır. Bebekler, yeni çıkan dişlerini kaşımak isteyip kendileri için hijyenik olmayan eşyaları ağızlarına alabilirler. Bağışıklık sistemlerinin zayıflığı sebebiyle hastalığa yakalanmaları muhtemeldir. Ürünlerimiz arasındaki bebek dişlikleri, çiğneme yeteneğinin gelişimini hızlandırırken bebeğin sağlığını korur. Çıngırak ve dişlik modellerimizi inceleyerek bebeğiniz için uygun olabilecek ürünleri satın alabilirsiniz.

Let's Be Child Bebek Çıngırak ve Dişlik Modelleri Nelerdir? 

Bebek çıngırakları arasında tercih yaparken, kaliteli ürünler seçmeniz en doğrusudur. Bebeğinizin fiziksel temasa geçeceği çıngıraklar kalitesiz olmamalıdır çünkü kullanışsız ürünler birçok risk meydana getirebilir. Gönül rahatlığıyla satın alabileceğiniz çıngırak ve dişlikler Let’s Be Child ürünleri arasında mevcuttur. Üretim standartları, renk, tasarım ve fiyat açısından hem sizin beklentilerinize, hem bebeğinizin gelişim ihtiyaçlarına uygun ürünler sizi bekliyor!

Sağlıklı Dişlik Modelleri 

Güvenli bebek dişlikleri almak isteyenler için, anti – bakteriyel özelliğe sahip dişlik modellerimiz uygun olabilir. Ağız içindeki yararlı bakteri florasına zarar vermeyecek, dişlerin rahatlıkla kaşınmasını sağlayarak bebeği rahatlatacak hijyenik ürünler farklı modellere ayrılır. Sağlıklı bebek dişlikleri sadece üretim detaylarıyla değil, boyutlarıyla da konforlu bir kullanım sunar.

Bebeklerin hızlı gelişim süreçleri göz önüne alınarak yassı ve yuvarlık uçlu dişlikler imal edilmiştir. Yassı uçlu dişliklerimiz, ağzında diş bulunmayıp diş etlerinde kaşıntı hisseden küçük bebeklere uygundur. Ağızlarını çok açamayacaklarından, küçük bebeklere uygun dişliklerimiz ince ebatlıdır. Diş çıkarma öncesinde ve sırasında bebeğinizin huzursuz olmaması için küçük dişlikler alabilirsiniz.

Diş çıkarma dönemini geride bırakan ve yeni dişlerini kaşımak isteyen bebekler, gelişimlerine paralel olarak ağızlarını daha fazla açacaktır. Artan diş kaşıma gereksinimleri topuz uçlu, büyük dişlik modellerimizle karşılanabilir. Marakas adıyla bilinen ve dişleri daha fazla kaşıyan ürünlerimiz esasen çıngıraktır. Fakat görüntüsüyle bebeklerin dikkatini çeker ve dişlik olarak da kullanılabilir. Bebeklikten çocukluğa geçiş dönemi için uygundur. Bebeğin dişlerini ve hassas çene kaslarını zorlamamakla beraber, gelişimi destekleyecek ölçüde sıkı yapılı Marakas dişlikleri; renkli meyve ya da kaplumbağa şeklindeki yassı dişlikler sağlık standartlarına uygundur.

Güvenli Çıngırak Modelleri 

Ürünlerimiz arasındaki sağlıklı bebek çıngırakları birçok çeşide sahiptir. Bebeklerin ilgisini çekebilecek halka çıngıraklar, top çıngırakları, anahtarlık tasarımına sahip çıngıraklar, zincir çıngırak modelleri ve halka çıngırak modelleri satıştadır. Göz kaslarını destekleyip renk algısı oluşturacak mavi, turkuaz, sarı, kırmızı, gri, yeşil ve açık mor renkleri ürünlerimizde ön plana çıkar.

Çok amaçlı kullanım imkanı sunan çıngıraklı dişliklerimiz ayıcık, balık ve kaplumbağa tasarımlarına sahiptir. Dişlik olarak kullanılan ve ortasındaki çıngırak haznesiyle ses çıkaran ürünlerimiz, bebek ihtiyaçlarını her yönden karşılayacak ürünlerdir. Farklı renk seçenekleriyle bebeğin gözüne hitap eden diş kaşıyıcılarımız, çıngırak özelliğiyle bebeğinizi eğlendirir. Bebeklik dönemi sonrasında kullanılabilecek çocuk çıngırakları da mevcuttur.

Let's Be Child Bebek Çıngırak ve Dişlik Fiyatları Ne Kadardır? 

Bebeğinin kullanımı için kaliteli ürünler arayan her anne ve baba, uygun fiyatlı bebek dişlikleri ile çıngıraklarını Let’s Be Child güvencesiyle satın alabilir. Farklı bütçelere hitap eden ürünlerimiz, kalite standartlarının yüksek olduğu sağlıklı ürünlerdir. Ucuz bebek dişlikleri arıyor fakat kalite konusunda kaygılanıyorsanız, bebeğinizin kullanımına ve bütçe durumunuza uygun ürünlerimizi değerlendirmeniz mümkündür.

Dişliklerin bebek sağlığına doğrudan etki etmesinden dolayı, ürün tercihlerini kaliteli seçenekler arasında yapmak gerekir. Let’s Be Child, aradığınız standartlardaki pek çok ürünü satışa sunar. Her talebe uygun çocuk dişlikleri arasında değerlendirme yapıp dilediğinizi alabilirsiniz.

 

Dişlik çeşitleri ve fiyatları gibi, çıngırak modellerimizde de farklı seçenekler ön plandadır. Diş gelişim süreçlerine uygun olarak tasarlanmış çıngıraklar değişen fiyat aralıklarına sahiptir. Bebeğinin konforu ve sağlığı için en iyi ürünleri aramakla beraber bütçesini de düşünenlerdenseniz satıştaki çıngırak çeşitleri ve fiyatları kaçırılmamalıdır. Sağlıklı çıngırak ve dişliklerimizi satın alabilmek için tek tuşa basmanız yeterlidir. 

Tüm Oyuncaklar Eğitici Oyuncaklar Motor Beceri ve Duyu Gelişimi Plaj Oyuncakları Yeni Gelenler Scooter İndirime Girenler Çıngıraklar Dişlikler 0-6 ay  6-12 ay  12-18 ay 18-36 ay Yeni Doğan

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR