Hakkımızda

Şirketimiz Hakkında:

 

Enfal Oyuncak olarak 1996 yılından bu yana oyuncak ithalatı, üretimi ve satışı ile oyuncak sektöründeki faaliyetlerimize devam ediyoruz. Bununla birlikte değişime, gelişime olan bağlılığımız ve yenilikçi vizyonumuzla istikrarlı bir şekilde büyümeyi sürdürüyoruz. Bu bağlamda yatırımlarımıza hız kesmeden devam ederken 2021 yılı ile birlikte yeni markamız Let’s Be Child’ı siz değerli ailelerimizle buluşturduk.

Tamamen yerli ve milli yeni markamız Let’s Be Child oyuncaklarını, sadece ülkemiz değil tüm dünya çocuklarına ulaştırmak amacıyla yola çıktık. Bu yüzden marka ismimizle “Let’s be child!” yani “Hadi çocuk olalım!” diyerek tüm dünya çocuklarını kucakladık.

“Sağlıklı oyuncak” ilkesini benimseyen markamız ile sizlere yüksek kalitede, dayanıklı, çocuğunuz için maksimum güvenli ve oyunları eğlenceli hale getirerek hayal güçlerini genişletmeye yardımcı olacak şekilde özenle üretilen oyuncaklar sunuyoruz. Buna ek olarak çocukların her geçen gün değişen ihtiyaçları doğrultusunda, kendimizi geliştirmeye ve bu gelişimi ürünlerimize yansıtmaya devam ediyoruz. Vizyonumuz ve uzun vadedeki amacımız; tüm dünya çocuklarının oyuncaklarımızla birlikte eğlenirken öğrenerek, sağlıkla, güvenle ve mutlulukla büyümesi.

Sizinle birlikte hep daha iyiye doğru yol alırken bizlere güvendiğiniz için teşekkür ederiz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR