Oyuncaklar, bebekler dünyaya geldiği andan itibaren onların hayatlarında büyük bir yere sahip oluyor. Bebeklerin çevreleri ile etkileşime girmesinin en iyi yollarından biri oyuncaklar olarak öne çıkıyor. Bu doğrultuda ebeveynler bebekleri için en uygun oyuncakları almak istiyor.

Bebekler, sürekli olarak yeni şeyler öğrenme eğilimi gösteriyor. Bu sebeple bebekler için doğru oyuncak seçimi yapmak onların gelişim süreçlerinde büyük bir etkiye sahip oluyor. Burada ebeveynlere düşen görev ise bebeğin gelişimini oyuncaklarla desteklemek oluyor.

1-2 yaş bebek oyuncak modelleri farklı renk ve model seçenekleri ile bebeklerin fazlasıyla ilgisini çekiyor. Oyuncaklarla vakit geçiren bebekler keyifli zaman geçirirken motor ve duyu becerileri de gelişim gösteriyor. Let’s Be Child oyuncak çeşitliliği de çocuklara hitap eden tasarımları ile göz kamaştırıyor. Çocukların gelişimine katkı sağlayan bu oyuncaklar çocukların eğlenirken öğrenmesini sağlayan bir araç haline geliyor.

Let’s Be Child 1-2 yaş bebek oyuncak fiyatları avantajları ile öne çıkıyor. Bebeğin gelişimini desteklerken yaşının gerektirdiği deneyimlerini de keşfetmelerini sağlıyor. Oyuncaklar, sesli ve ışıklı minik araçlar, tren setleri, traktör ve kamyonlar çocukların motor gelişimini destekliyor. Çocuklar pırpır oyuncaklarla ve sesli ışıklı mikser araçlarla keyifli zaman geçiriyor. Farklı renklere sahip oyuncak araçlar hem kız hem erkek çocuklarına hitap ediyor. 3 tekerlekli ışıklı scooter modelleri çocukların dışarıda da keyifli zaman geçirmesini sağlıyor.

Kaliteli Vakit Geçirmek 1-2 Yaş Bebek Oyuncakları

Bebekler 1-2 yaş civarına geldiğinde çoğu oyuncaklara ilgi duyar. Yaşları gereği oyuncak seçiminde tercih şansları pek yoktur. Bu nedenle önüne ne verirseniz onunla oynar. Böylece siz anne babalar çocuklar için oyuncak seçimi yaparken oyuncağı bebeğin ilgisine, gelişim özelliklerine, ihtiyaçlarına uygun olup olmadığına mutlaka dikkat etmeniz gerekmektedir.

Algısı açık ve öğrenmeye bu kadar hevesli çocuklara yaşına uygun oyuncak seçimi yapılması önerilir. Hayal gücünü, duyularını ve düşünme becerilerinin tamamını harekete geçirerek kalıcı öğrenmesini gerçekleştirebilirsiniz. Satın aldığınız oyuncaklar bebeğin yaşına uygun değil ise sıkılıp ve oynamak istemeyeceklerdir. Yanlış oyuncak seçimi yapmanız devam ederse çocuğunuzun yaratıcılık ve ilgisi azalarak bilişsel ve sosyal gelişimi gerileyecektir.

Bebeğinizin ilgi alanlarına uygun oyuncak tercihi yapmanız ise onların keyifli zaman geçirmesine yardımcı olacaktır. Rengarenk mikserler, iş makinaları ve gemiler, çok fonksiyonlu oyun kumandaları bebeklerin ve çocukların sevebileceği görünüme sahiptir. Farklı işlevleri ve oynama kolaylıkları ile birbirleri ile sosyalleşmeleri sağlanmaktadır. Let’s Be Child çocukların eğlenceli zaman geçirebileceği farklı oyuncakları ile her yaşa hitap etmektedir.

Hem kız hem erkek çocuklarına uygun olarak geliştirilen bu ürünlerde materyaller konusunda da oldukça özen gösterilmektedir. Ürünler üretim sırasında değerlendirilerek ve test edilerek satışa sunulmaktadır. Böylece çocukların sağlığı için sorun teşkil edecek herhangi bir problem yaşanmamaktadır. Aynı zamanda oyuncak modelleri küçük parçalar içermediği için çocukların ağzına alıp yutması mümkün olmamaktadır.

Birbirinden Eğlenceli 1-2 Yaş Bebek Oyuncak Çeşitleri

Birbirinden eğlenceli 1-2 yaş bebek oyuncak modelleri, aynı 0-12 Ay Oyuncaklar ve 2-3 Yaş Oyuncakları çeşitlerinde olduğu gibi çocukların göz zevkine hitap etmesi ve kullanış çeşitliliği ile tasarlanır. Bu ürünler ebeveynler ile bebeklerin arasındaki iletişimi güçlendirir. Bebekler ve çocukların oyuncağa ilgisi göz önünde bulundurulduğunda oyuncak tercihine mutlaka dikkat edilmelidir.

Bebekler ve çocuklar yalnız oynamanın aksine aileleri ile oyuncaklarını paylaşmak isterler. Bu nedenle oyuncak seçiminin doğru yapılması ile çocuklar oyun sırasında aileleri ile iletişimini kuvvetlendirebilir. Peki birbirinden eğlenceli 1-2 yaş oyuncak modelleri nelerdir?

 • Eğlenceli bas git itfaiye ve polis arabası
 • Sesli müzikli ve ışıklı çok fonksiyonlu araba
 • Sesli müzikli ve ışıklı çok fonksiyonlu kumanda
 • Üçlü mini arabalar seti
 • Yarış arabası
 • Taklit sesli ışıklı robot
 • Katlanabilir scooter
 • Çekçek vagon seti
 • Helikopter, tren, gemi, pırpır uçak
 • Oyuncak iş makinaları ve taşıyıcı tırlar
 • Sesli ve ışıklı mini kamyonlar

En Popüler 1-2 Yaş Bebek Oyuncak Alternatifleri

Eğitici oyuncaklar bebek ve çocukların gelişimini desteklerken aynı zamanda ilgi çekici olmalıdır. Bebeklerin oyuncaklarıyla oynarken kısa sürede sıkılmaması için bu detay çok önemlidir. Popüler 1-2 yaş bebek oyuncaklar çocukların her zaman oynayabileceği tasarımlara sahip olmalıdır. Böylece çocuklar kısa süre içerisinde oyuncaktan sıkılmak yerine devamlı oynayarak keyifli zaman geçirmelidir. Bu sayede sürekli yeni oyuncak almak yerine aynı oyuncakla tekrar tekrar oynayabilecektir.

Kız ve erkek bebeklerinin favori oyuncakları genellikle hareket edebilen modellere sahiptir. Hareket eden oyuncaklar bebeklerin iletişimini güçlendirir. Aynı zamanda bebekler bu oyuncaklarla oynayarak birbirleriyle oyunlar da kurabilir. Böylece yeni duygular deneyimleyerek empati kurmayı öğrenebilir.

1-2 Yaş Bebek Oyuncakları Fiyatları

1-2 yaş bebek oyuncak seçilirken ebeveynlerin ilk tercihi genelde ışıklı, sesli ve hareketli oyuncaklardan yana olmaktadır. Bu oyuncaklar yaş grubu 1-2 olan çocuklarda daha fazla ilgi çekmektedir. Farklı renklere sahip Let’s Be Child oyuncak çeşitleri erkek ve kız bebeklerin fazlasıyla ilgisini çekmektedir.

Oyuncak araçlar ve scooter modellerine kadar eğitici oyuncaklar Let’s Be Child kalitesiyle sizleri bekliyor. Oyuncakların içeriğinde kullanılan malzemelerin kalitesinden çok yönlü gelişim alanını destekleyen eğitici fonksiyonlara kadar her anlamda kalite sağlıyor. Geniş fiyat aralıkları ile her bütçeye hitap ediyor.

Let’s Be Child oyuncak çeşitleri farklı seçenekleri ile bu yaş grubuna sahip çocuklara keyifli zaman geçirme imkânı sağlıyor. Ebeveynlere ise güvenli bir oyuncağa sahip olma seçeneği sunuyor. Bu oyuncaklara kolayca sahip olmak ve satın almak için Let’s Be Child 1-2 yaş bebek oyuncakları kategorisini incelemeniz yeterli oluyor. Ürünler tarafınıza kısa sürede ulaştırılarak geriye keyifli zaman geçirmek kalıyor

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR