Eğitici öğretici oyuncaklar tercih edilerek her yaş çocuk için uygun aktiviteler değerlendirilebilir. Eğitici oyuncak setleri çok çeşitli gruplardan oluşur. Sayısal zeka, sözel zeka, motor becerilerinin bilinçli olarak aktarımı ve gelişimi gibi çeşitli pek çok alanda eğitici oyuncaklar yardımı ile çocuk gelişimleri desteklenir. Eğitici oyuncaklar ile zaman geçirme halinde çocuğun hızlı düşünme ve karar verme yetisini destekler nitelikte sonuçlar ortaya koyar. Sayı sayma, harfler ya da renkleri öğrenme gibi çeşitli gruplardan oluşan eğitici oyuncaklar görsel zeka gelişimi için hayvan, bitki, şehir gibi çeşitli görsel destekli olarak da hazırlanır. Geometrik şekillerin eşleştirilmesi ile çocuk parça bütün ilişkisini eğlenerek öğrenir. Eğitici oyuncaklar eğitimde temel materyal olarak tercih edilerek çeşitli pek çok alanda kendine kullanım alanı bulur. Uygun seçenekli eğitici oyuncak fiyatları Let’s Be Child ile sizlere sunulur. Kaliteli ve kimyasal herhangi bir madde içermeyen eğitici oyuncaklara güvenle sahip olabilirsiniz.

Eğitici Oyuncak Modelleri 

Çocukların hayal dünyaları son derece geniş olduğu için sınır tanımaz. Pek çok nesne onlar için bir oyun unsuru haline gelebilir. Bu aşamada ebeveynlerin bilinçli hareket etmesi gerekerek çocuğa doğru parçalar sunulmalıdır. Böylece eğitimi, kişisel ve motor gelişimi doğru yönde ilerler. Her yaş grubu ve cinsiyete uygun olan eğitici yaratıcı oyuncaklar duyu motor gelişimini destekleyici etkiler ortaya koyar. Okul öncesi dönemi kapsayan eğitim kurumlarda eğitmenler tarafından da yardımcı materyal olarak kullanılan bu tip oyuncaklar ile çocukların dikkat dağınıklığının önüne geçilerek öğrenim kolaylaştırılır. Maksimum yarar sağlama noktasında tercih önceliğine sahip olan oyuncaklar yaş grubuna göre seçilmelidir. Çocuğun öğrenmesi hızlandırılmaya çalışılmadan her oyuncak zamanı gelince kullanılmalıdır ki vakti geldiğinde alması gereken bilgi ya da tecrübe daha kalıcı olur. Küçük yaşta tüm oyuncakların önüne serilmesi bir süre sonra ilgi ve dikkat dağınıklığını beraberinde getireceği için çocuğa doğru bilgi verilemeyebilir. Bu tip durumlarda çocuğu sıkmadan planlı bir eğitim ile öğrenmesi desteklenmelidir. Bu tip haller sonrasında eğitici geliştirici oyuncaklar tercih edilmesinin yararı gözle görülür bir hal alır. Let’s Be Child eğitici oyuncak serisi ile ihtiyacınız olan her türlü ürüne kısa sürede sahip olabilirsiniz.

Eğitici Oyuncak Modelleri ile Bebek Gelişimi 

Kimi anne baba çocuk gelişimini tamamen okula bırakır. Bu durumda kreş hayatına sahip olmayan çocuklar 6 yaşına öğrenmeye başlar. Bu kimi konularda geç kalınmış bir hal olabilir. Her çocuk aynı seviyede öğrenme isteği ile dolu olmayacağı için geç eğitim yavaş ilerleme sunabilir. Bu tip durumlara sebebiyet vermeden çocuklarının algılarının erkenden açılması desteklenebilir. Pek çok uzman tavsiyesi de bu yönde 6 aylıktan sonra çocuk eğitimlerinin desteklenebileceği yöndedir. Çocuklarınız için en uygun olan eğitici  eğlenceli oyuncaklar arasından doğru tercihlerle gelişimlerini desteklemeye başlayabilirsiniz. Let’s Be Child kalitesinde sahip olunan oyuncaklar uzun süreli kullanımlar sunar.

Zeka Gelişimini Destekleyen Eğitici Oyuncak Çeşitleri 

Çocuklara aşamalı olarak çeşitli eğitimler verilir. Doğru şekilde yemek yeme itimi, tuvalet eğitimi, dil eğitimi gibi çeşitli her konuda doğru bilgilendirme için eğitime ihtiyaç duyulur. Ebeveynler eğitici güvenli oyuncaklar arasından yaptıkları seçimler ile ilgili eğitimleri çocuklarına aktarma noktasında yardımcı materyaller elde etmiş olurlar. Böylece çocuk mevcut durumu bir zorunluluk, dayatma olarak değil eğlenceli bir aktivite olarak yerine getirir. Zeka gelişimlerinin desteklenmesi ile çocuklar her zaman bilgiye açık halde bulunurlar. Eğitici sağlıklı oyuncaklar ile çocuklar steril ve kanserojen madde içermeyen ürünler ile büyür.

Çocuk Gelişimi İçin Özel Tasarlanan Eğitici Oyuncaklar 

Ebeveynler her yaş grubu için çeşitli oyuncak arayışına girer. Çocuğu için en doğrusu ve verimlisi hangisi olacaksa o yönde seçimler yapılır. Yapboz, lego birleştirme, hayvanları ya da meslekleri öğreten kartlar gibi çeşitli skalalarda oyuncak gruplamaları gerçekleştirilir. Öğrenmeyi kolaylaştıran eğitici oyuncaklar niteliğine göre farklı bir alanda çocuk gelişimini destekler. Çocukların zihinsel gelişimlerini destekleyici etkiler ortaya koyma noktasında kaliteli malzemelerin bir araya getirilerek üretildiği oyuncaklar arasından ihtiyacınıza uygun seçimler yaparak eğlenceli kullanımlar elde edebilirsiniz. Çocuk sağlığı için herhangi bir tehlike arz etmeyen yerli üretim oyuncaklara Let’s Be Child garantisi ile sahip olarak çocuklarınıza eğlendirici ve eğitici aktiviteler oluşturabilirsiniz.

Eğitici Oyuncak Fiyatları

 

Çocuk gelişiminde öğrenmeyi destekleyen en önemli yöntem oyunlaştırmadır. Ev, kreş ya da okul çocuk hangi ortamda bulunursa bulunsun ilk hedefi eğlenmektir. İlgisini ve dikkatini çeken renkli hareketli unsurların yanında olmak isteyen çocuklar her an öğrenmeye hazır halde bulunur. Ebeveyn ya da eğitmenler bu durumu fırsata çevirerek Doğru eğitici oyuncak setleri arasından tercihler yaparak verim elde edebilirler. Öğrenmenin desteklenmesi halinde motor becerileri, duyu gelişimi gözle görülür oranda dikkat çeker. Çizim yeteneğini destekleyen dijital tabletlerin yanı sıra kız ya da erkek çocuklar için özel olarak tasarlanan farklı materyaller arasından çocuğunuza en uygun seçimleri yapabilirsiniz. Uygun fiyatlı eğitici oyuncak modelleri Let’s Be Child kalitesi sizlere sunulur. Ebeveynlerin çocukları için tercih edebileceği pek çok oyuncak varken eğitmenler de öğrencileri için çeşitli seçimler yaparak verimliliği artırabilirler. Çevrenizdeki küçük yaşlı arkadaşlarınıza da kaliteli oyuncaklar armağan etmek için uygun fiyatlı eğitici oyuncak modelleri arasından seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm Ürünler Motor Beceri ve Duyu Gelişimi Çıngıraklar ve Dişlikler Plaj Oyuncakları Scooter Yeni Gelen Oyuncaklar İndirime Girenler Müzikli Eğitici Oyuncaklar Aktivite Oyuncakları Dizme Ve Eşleştirme Oyuncakları Çocuk Kostümleri

0-6 ay  6-12 ay  12-18 ay 18-36 ay Yeni Doğan

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR