₺346,49 KDV Dahil
₺449,99 KDV Dahil
₺1.016,39 KDV Dahil
₺1.319,99 KDV Dahil
₺515,89 KDV Dahil
₺669,99 KDV Dahil
₺346,49 KDV Dahil
₺449,99 KDV Dahil
₺346,49 KDV Dahil
₺449,99 KDV Dahil
₺346,49 KDV Dahil
₺449,99 KDV Dahil
₺381,14 KDV Dahil
₺494,99 KDV Dahil
₺808,49 KDV Dahil
₺1.049,99 KDV Dahil
₺615,99 KDV Dahil
₺799,99 KDV Dahil
₺1.524,59 KDV Dahil
₺1.979,99 KDV Dahil
₺1.224,29 KDV Dahil
₺1.589,99 KDV Dahil
₺423,49 KDV Dahil
₺549,99 KDV Dahil
₺1.066,44 KDV Dahil
₺1.384,99 KDV Dahil
₺1.154,99 KDV Dahil
₺1.499,99 KDV Dahil
₺769,99 KDV Dahil
₺999,99 KDV Dahil
₺1.147,29 KDV Dahil
₺1.489,99 KDV Dahil

Müzikli eğitici oyuncaklar bebeklerin gelişimini destekleyen niteliklere sahip olan oyuncak kategorisinde yer alırlar. Let’s Be Child olarak sizlere bebeklerinizin ve çocuklarınızın gelişimini en iyi şekilde desteklemenize yardımcı olacak, birbirinden farklı tasarımlarda müzikli eğitim oyuncakları sunuyoruz.

Bebekler gözlerini dünyaya açtıkları ilk andan itibaren önce anne babalarına sonra da etraflarında onların kullanımına açık olan oyuncaklara bağlanırlar. Bu anlamda oyuncaklar bebekler için önemli olan ilk ürünlerdir. Bu ürünlerin doğru niteliklere sahip olacak şekilde tercih edilmesi, bebeklerin doğru öğrenme temellerini atacak ve ileri ki hayatlarında yetişkin bir birey haline dönüştüklerinde farkında olmasalar bile onların öğrettikleri ile hayatlarını şekillendireceklerdir.

Her bir bireyin bebeklik zamanında desteklenmesi gereken çeşitli yetileri vardır. Duyusal, bilişsel gelişimleri daha çok küçük yaşlarda desteklenmiş olan bireyler kariyerlerini ve özel hayatlarını bu doğrultuda daha doğru şekilde planlayabilirler. Örneğin, ince motor becerileri çok küçük yaşlarda geliştirilmiş olan kişiler el sanatlarına daha yatkın oldukları için mesleklerini bu yönde tercih edebilirler ya da işitme duyusu çocuk yaşlarda eğitici müzikli eğitici oyuncaklar ile desteklenmiş olan kişiler, müzik alanında kendilerine bir kariyer planlaması yapabilirler. Bu neden ile bebeklerin hayatlarının her noktasında önemli bir iz bırakacak olan oyuncaklar çok iyi bir şekilde araştırılmalı ve araştırma neticesinde elde edilen verilere göre tercih edilmelidirler.

Let’s Be Child olarak bizler, uzun yıllardır oyuncak sektöründe yer almaktayız. Bu neden ile sizlerin şu an da yapmaya başlamış olduğu araştırmaları bizler, uzun yıllardır yaparak, bebek gelişimi üzerinde kendimizi sürekli geliştirmekteyiz. Mağazamızda satışa sunduğumuz öğretici müzikli eğitici oyuncaklar ve diğer tüm ürünlerin, bebeğinizin gelişimini destekler nitelikte olduğunu belirtmek isteriz.

Müzikli Eğitici Oyuncak Modelleri 

Müzikli eğitici oyuncak modelleri bebeklik döneminden itibaren çocukların dikkatlerini en çok çeken oyuncak kategorisi arasında yer almaktadır. Müzikli oyuncaklar bebeklerin işitme duyusunun gelişmesini sağlarken, oyuncağın tasarımında yer alan diğer ögeler de bebeğin farklı yönlerden gelişmesini sağlayabilmektedir.

Let’s Be Child olarak bebeklerinizin gelişimini desteklemek amacı ile geliştirdiğimiz birçok oyuncak modeli bulunmaktadır. Bu oyuncak modellerinden bazıları şu şekildedir:

Eğitici Oyuncak Akıllı Telefon 

Akıllı telefon ile bebeğinizin ışıklı bir ekranda 30’dan fazla şarkı dinlemesini sağlayabilir ve taklit yeteneğini geliştirebilirsiniz. Ayrıca akıllı kumanda ile bebeğiniz neden-sonuç ilişkisini kurmaya başlayacak ve hayatınıza daha kolay adapte olabilecektir.

Eğitici Oyuncak Kumanda 

Kumanda ile bebeğinizin duyusal gelişimini destekler, bir yandan da düğmelere basmasını teşvik ederek ince motor becerilerinin gelişmesini destekleyebilirsiniz.

Eğitici Oyuncak İlk Tabletim 

Çocuğunuzun bulunduğu yaş aralığına göre üç farklı kategoriye ayarlanabilen ilk tabletim ile duyusal gelişimi destekleyebilirsiniz. Aynı zamanda çocuğunuzu düğmelere basmaya ya da kategoriler arası geçiş yapmaya teşvik ederken ince motor becerilerini de geliştirmiş olursunuz.

Yukarıda belirtmiş olduğumuz oyuncaklar, sitemizde bulunan eğitici oyuncaklardan sadece birkaçıdır. Bu oyuncakların görsellerini görerek, onlar hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için kategori altında yer alan ürünlere tıklamanız yeterlidir.

Müzikli Eğitici Oyuncak Fiyatları 

Çocuk odaları daha kapılarından itibaren oranın bir çocuk odası olduğunu herkese hissettirir. Rengarenk dizaynı, içerisinde yer alan onlarca oyuncak ile çocuk odaları, bir evin en renkli odalarıdır. Anne ve babalar o odaları daha bebekleri doğmadan tasarlar ve onun gelişine odayı hazır ederler. Bu noktada odalar içerisinde minik bebekleri büyürken oynayacakları oyuncakların seçimi de oldukça önemlidir.

Anne babalar çocuklarının gelişimi için oyuncak satın alırken hem kaliteli hem de uygun fiyatlı oyuncak arayışına girerler. Let’s Be Child olarak bizler, anne babaların bu isteklerine sonuna kadar hak veriyor ve her çocuğun kaliteli vakit geçirirken ailenin de bütçesinin zorlanmaması gerektiği düşüncesini ürünlerimiz ile destekliyoruz. Bu neden ile mağazamızda satışını gerçekleştirdiğimiz oyuncaklarımızın her biri için uygun fiyatlı ücretlendirme politikaları geliştiriyoruz. Müzikli eğitici oyuncak fiyatları da bu politika doğrultusunda geliştirmiş olduğumuz ücret aralıklarına sahiptir. Her modele göre değişen uygun fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için sitemiz içerisinde yer alan oyuncaklarımızı inceleyebilirsiniz.

Müzikli Eğitici Oyuncakların Bebek Gelişimine Katkısı 

Her oyuncak belirli bir amaç doğrultusunda geliştirilmiştir. Let’s Be Child olarak mağazamızda satışı yapılan her oyuncan bebek ve çocuk gelişimini desteklemek amacı ile tasarlanmıştır. Bu oyuncaklardan biri de yaratıcı müzikli eğitici oyuncaklar kategorisinde yer alan oyuncaklardır.

Geliştirici müzikli eğitici oyuncaklar bebeğin duyusal gelişimini desteklerken, tasarımında bulunan diğer ögelerle de ince motor gelişimini destekler. Böylelikle bebeğin hem işitsel duyusu hem dokunma duyusu hem de parmak kullanımı bir arada gelişmiş olur.

Müzikli Eğitici Oyuncakların Bebek Sağlığına Etkisi 

Bebeklerinize oyuncak seçerken en önem verdiğiniz nokta, onların sağlığına olumsuz yönde etki etmeyecek malzemelerden üretilmiş olmasıdır. Ancak her zaman bu konudan emin olamadığımız için alımını ertelediğimiz birçok oyuncak vardır. Let’s Be Child olarak bizler hiçbir ertelemeye gerek kalmadan satın alabileceğiniz sağlıklı müzikli eğitici oyuncaklar geliştiriyoruz. Oyuncaklarımızda BPA ve PVC gibi sağlıksız maddeler yer almaz ve oyuncaklarımız FDA standartlarına uygun olarak geliştirilir. Bu sayede eğlenceli müzikli eğitici oyuncaklar satın alarak bebeğinizin gönül rahatlığı ile oynamasını sağlayabilirsiniz.

Müzikli Eğitici Oyuncakların Bebek Güvenliğine Etkisi 

 

 

Let’s Be Child olarak geliştirdiğimiz her oyuncak kategorisinde olduğu gibi müzikli oyuncak kategorisinde de güvenli müzikli eğitici oyuncaklar geliştiriyoruz. Oyuncaklarımız, bebeğinizin sizin kontrolünüzde olmadığı zamanlar da bile rahatlık ile oynayabileceği güvenlikte dizayn edilmiştir.

Eğitici Oyuncaklar Aktivite Oyuncakları Dizme ve Eşleştirme Oyuncakları Çocuk Kostümleri 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR