₺289,99 KDV Dahil
2. Üründe %50 İndirim
₺199,99 KDV Dahil
2. Üründe %50 İndirim
₺219,99 KDV Dahil
2. Üründe %50 İndirim

Let's Be Child Bebek Çıngırak Modelleri ve Fiyatları Nelerdir? 

Her zaman ulaşabileceğiniz Let’s Be Child bebek çıngırakları ile tanınan bir markadır. Bebeklerin görsel ve işitsel beceri kazanmalarına destek olabilecek ürünleri sayfamızda bulabilirsiniz. Yüksek kaliteden şaşmayarak piyasaya sunduğumuz bebek çıngırakları, minik ellerin kullanımına uygun ölçülerdedir.

Plastik oranı belli seviyede tutulan çıngıraklarımız, bebekler tarafından ağza alınabilecekleri ihtimaline göre üretilir. Gönül rahatlığıyla bebeklerinizi baş başa bırakabileceğiniz oyuncak modellerini sipariş edebilirsiniz. Satışa sunulan ürün modellerimiz şunlardır:

Tırtıl Çıngırak 

Uzun yapıda olması sebebiyle tırtıl adını alan ürünlerimiz, bebeklerin tutma yetisini güçlendirebilir. Baş bölümüyle ince bir gövdeye sahip olan çıngırağın bitiminde bir top bulunur. Ortadan kavranabilmesi, ileride çatal ve kaşık tutacak bebeklerimizin bu konuda erkenden gelişmesine yardım eder.

UFO Çıngırak 

Ortasında top bulunan yassı bir yuvarlak şeklindedir. Sallandıkça kafes içindeki top hareket edip ses çıkarır. Köşeli nesneler kadar yuvarlar nesnelerin de tanınmasını kolaylaştırabilir. Dikkat çeken özelliği ise yuvarlak çerçevenin dört ucunda dişlik çıkıntılarının bulunmasıdır. Çifte fonksiyonlu UFO çıngıraklar zihinsel ve fiziksel gelişimi aynı ölçüde destekler.

Top Çıngırak 

UFO çıngıraktan farklı olan bu model, içinde küçük topların bulunduğu geniş bir top şeklindedir. Yuvarlandığı için bebeklerin dikkatini çeker. Öne çıkan faydası, gözle takip yeteneğini geliştirmesidir. İkiye ayrılarak açılıp kapatılabilen top çıngırakların her yarısı değişik renklere sahiptir. Örneğin pembe ve turkuaz kombinasyonlu ürünler, bebeğin sıcak ve soğuk renkleri ayırt etmesine yardımcı olur. Yuvarlanan bir cismin tek renkli olmadığını fark eden bebek, konsantrasyon açısından da gelişim gösterir.

Kıvrımlı Çıngırak 

Bebekler, etraftaki cisimleri doğru anlayabilmek için karmaşık yapılı oyuncaklara gereksinim duyar. Düz ve yuvarlak çıngıraklar kullanışlı olsa da bu ürünlerin kıvrımlı çıngıraklar ile desteklenmesi gerekir.

Kıvrımlı bir eksen oluşturan bir çubuğa takılı beşgen, altıgen, daire, kalp, çiçek şeklindeki parçalar birbirine çarpıp ses çıkarır. Oyuncağı inceleyen bebek, farklı renk ve şekillere sahip parçalarla çıngırağın kıvrımlı yapısını ayırt eder. Zihinsel gelişim açısından kıvrımlı çıngıraklar faydalıdır.  

Marakas Çıngırak 

İsmini marakas enstrümanından alan çıngıraklarımız, saplı nesneleri tutabilecek çağa gelmiş bebekler için uygundur. Küçük bebeklerin kavramakta zorlanabileceği marakas çıngıraklar, aynı ada sahip enstrümanlardan farksızdır. Marakaslar, içinde ses çıkaran parçaların bulunduğu yuvarlak bir başa ve uzun bir çubuğa sahiptir. Bebeğinizin müzik yeteneğine sahip olup olmadığını, marakas çıngırak sayesinde gözlemleyebilirsiniz.

Diş Kaşıyıcılı Çıngırak 

Kaşıyıcı işlevine sahip çıngıraklar yumuşak bir gövdeye sahiptir. Bebeklerin dişlerini kaşıyabilen gövdeler kaplumbağa, ayıcık ve balık şekillerindedir. Orta kısımda bulunan yarım dairenin içinde ses çıkaran parçalar mevcuttur. Kaşıyıcı sallandıkça ses çıkarır. İşlevsel bir ürün oldukları için kaşıyıcılı çıngıraklar kullanışlıdır.  

Bebek & Çocuk Çıngırakları Neden Önemlidir? 

Çıngırağı bebekler için özel kılan şey, onlar açısından sağlayabildiği faydalardır. Kullanışlı ve güvenilir çıngırakların değerlendirilmesi durumunda bebek gelişimi büyük ölçüde hızlanır. Basit oyuncaklar gibi görünseler de çocuk çıngırakları ilgili yaş grubu için vazgeçilmezdir. Piyasadaki yüzlerce ürün arasında seçim yaparak kaliteli oyuncaklar satın almanız, bebek ve çocuklarınız için şu faydaları sağlayabilir: 

  • Çıngırağın bebeğe faydaları arasındaki en önemli detay, görsel hafızayı güçlendirmesidir. Renkleri tanımaya başlayan bebek, dikkatini çeken çıngırakları hafızasına kaydeder. Onları gördüğünde kendisine ait nesneler olduklarını hatırlayıp mutluluk duyar.
  • Kırmızı, mavi, sarı, yeşil renklerin göz tarafından tanınabilmesiyle etraftaki eşyalar bebek tarafından kolay fark edilir. Renkler algısını geliştirdiği için bebek çıngırakları sağlıklı ürünlerdir.
  • Ani olmayan ve bebeğin hoşuna giden çıngırak sesi, odaklanma içgüdüsünü geliştirir. Ses duyduğunda etrafına bakınmayan, belli bir dönemi tamamlasa da ismi çağrıldığında buna tepkisiz kalan bebekler için çıngırak önemli fayda sağlar.
  • Güvenli bebek çıngırakları diş kayıcı işlevi görebilir. Sekizinci veya dokuzuncu ay itibariyle eşyaları ağzına almak isteyen bebekler, en çok temas ettikleri çıngırakları çiğnemeye çalışacaktır. Yeterli kalite standartlarını karşılayan Let’s Be Child ürünleri, bebeğin süt dişlerine ve ağız içine zarar vermez.

Let's Be Child Bebek Çıngırak Fiyatları Ne Kadardır? 

Kaliteli ve ucuz bebek çıngırakları arıyorsanız ürünlerimiz size göredir. Bütçenize uygun, güvenilir ve çeşitli ürünler arasında tercih yapabilirsiniz. Devam eden gelişimi hızlandıracak, sağlıklı bebek çıngırakları pek çok renge sahiptir. Pembe, toz pembe, gri, turkuaz, açık yeşil, koyu yeşil, mavi, kırmızı, sarı, turuncu çıngırak modelleri bulunur. Uygun fiyatlı bebek çıngırakları yeterli kalite standartlarına sahiptir.

 

 

Farklı gelir düzeylerine sahip ebeveynler, çocuklarının gelişimini desteklemek için özel çıngıraklarımızı satın alabilir. Let’s Be Child kalitesiyle piyasaya sunulmuş çıngırak çeşitleri ve fiyatları her talebe uygundur. Bebeğinizin cinsiyetine, oynamaktan keyif aldığı oyuncak türlerine ve cebinize hitap edebilecek ürünler sizi bekliyor! Farklı fiyat aralıklarına sahip olan çıngırakları tek tıkla listeleyebilirsiniz.

Tüm Oyuncaklar Eğitici Oyuncaklar Motor Beceri ve Duyu Gelişimi Çıngıraklar ve Dişlikler  Plaj Oyuncakları Yeni Gelenler Scooter İndirime Girenler Dişlikler 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR