İndirimli Oyuncak Modelleri ve Fiyatları 

İndirimli oyuncak setleri ile çocuklarınıza ihtiyaçları olan her türlü oyuncağı uygun fiyata sahip olma şansı elde edebilirsiniz. Kız ya da erkek çocuklar için ayıcıklı modellerin yanı sıra araba, çıngırak, yapboz gibi çeşitli sınıflandırmalardan meydana gelen oyuncak grupları ile keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Markamızın tüm oyuncakları yerli üretimdir. İçeriğinde kurşun boyası, toksin gibi zararlı herhangi bir madde içermeyen bu tip oyuncaklar FDA onaylı olması yönüyle dikkat çeker. Herhangi zararlı bir madde içermemesi çocukların olası hallerde ağızlarına oyuncak sokma huyları dezavantaj getirmez. Pek çok çocuğun zevkle oynayarak keyifli oyunlar kuracağı oyuncaklara Let’s Be Child güvencesi ile sahip olabilirsiniz. Böylece çocuk gelişimine uygun fiyatlı oyuncaklar ile katkı sağlanabilir.

İndirimli Oyuncak Modelleri 

Çocukların motor becerileri göz önünde tutularak üretilen oyuncaklar çocuklar için özel bir ağırlığa sahiptir. Onların kaldıramayacağı ya da oyun sırasında zarar görecekleri bir durumla karşılaşmamaları noktasında özenli tasarımlar ortaya konur. Aksi halde keskin kenarlı, ağır hacimli oyuncaklar çocuklar için zararlıyken kullanımı kesinlikle önerilmez. Bebek ya da çocukların güvenliği gözetilerek oynanan oyuncaklar her zaman için kaliteyi oluşturur. İndirimli oyuncak modelleri arasından birbirinden farklı ürünler yer alır. Kişiler ihtiyaçları doğrultusunda seçimler yaparak bunlara sahip olabilir. Diş çıkarma aşamasına gelen bebeklerde diş çıkma halinde kaşınmalar da beraberinde gözlenir. Bu tip hallerde diş kayışları ile bebeklerin rahatlaması amaçlanır. Tasarımının kabarcıklı olması bebeğin damak kısmına erişerek kaşınan yerlere temasta bulunmasını kolaylaştırır. Let’s Be Child kalitesi ile sahip olabileceğiniz indirimli oyuncak fiyatları uygun seçeneklerle sizlere sunulur.

Her Yaşa Uygun Oyuncak Modelleri 

Kreş ya da okul öncesi eğitim sınıflarında herhangi bir etkinlik yapımı sırasında ilgi çekici oyuncaklar ile çocukların ilgileri çekilerek verimli dersler oluşturulabilir. İndirimli eğlenceli oyuncaklar sayesinde heyecanlı ve hareketli olan çocukların keyifli zaman geçirmesi hedeflenir. Toplu ortamlarda kullanılan oyuncakların temizlik aşamasında nemli bez kullanılması yeterli bir işlemdir. Sterilize işlemlerinde ürünlerin sıcak suya maruz bırakılması bozulmaları beraberinde getirebilir. Bu yüzden dikkatli kullanımlar için özenli olunması yeterli bir adımdır. Markamızın indirimli sağlıklı oyuncaklar kategorisinde yer alan ürünler FDA onaylıdır. Bu yönüyle herhangi bir zararlı madde içermezler. Her yaş grubu çocuğun kullanımı noktasında uyumluluk gösterir. Let’s Be Child kapsamında üretilen birbirinden farklı oyuncağa uygun fiyatlarla sahip olarak çocuklarınızın mutluluğunu izleyebilirsiniz. 

Rengarenk Çeşitleri ile Eğlendirici Oyuncak Çeşitleri 

Bilişsel gelişimi destekleyen ögelerin çocuklara sunulması halinde gelişimleri de o oranda desteklenir. Çocukların tek başlarına bırakılması halinde verimli bir gelişim elde edilemeyeceği için her daim farklı materyallerden destek alınmalıdır. Bu noktada markamızın indirimli geliştirici oyuncaklar sınıflandırmasında yer alan ürünler incelenebilir. Böylece her yaş ve cinsiyete uygun olan seçenekler değerlendirmeye alınır. Rengarenk ve ilgi çekici tasarımlar ile oluşturulan oyuncak modelleri çocukların dikkati çeker ve her türlü oyunda dahil olan bir unsur olarak görev alır. Bunun yanı sıra Türkiye’de üretilen indirimli güvenli oyuncaklar hangi ay aralığına uygun olarak üretildiği noktasında sınıflandırılır. Böylece çocuk için doğru seçimler yapılarak gelişimi desteklenir. Küçük yaşta çevresini tanımaya çalışan çocuklar her türlü cisim yardımıyla oyun kurma kapasitesine sahiptir. Oyun kurulumu tehlikeli materyaller ile oluşturulursa bu tehlike arz eder. Bunun için Let’s Be Child’in her çocuk için özel olarak ürettiği indirimli oyuncak modelleri arasından size uygun olanı seçebilirsiniz.

Eğitici ve Öğretici Oyuncak Modelleri Let’s Be Child’da 

Sağlık ve güvenlik açısından üst düzey performans gösteren oyuncaklar her daim kullanım için uygundur. Kolay kolay deforme olmayan bu ürünler uzun süreli kullanımlar ile müşteri memnuniyeti de hedefler. Çocuk gelişiminde motor becerilerini destekleyici etki yaratan indirimli eğitici oyuncaklar her yaş grubu için özel şekilde tasarlanır. PVC madde içermemesi çocukların sağlığını destekleyici olması ürünlerin tercih edilirliğini destekler. BPA içermeyen bu ürünler uluslararası standartlara uygundur ve ilgili tüm testleri geçmiştir. Gönül rahatlığı ile evinizde çocuklarınıza sunabileceğiniz bu ürünler eğitim kurumları için de uygunluk gösterir. Sınıf ortamında düzenin sağlanması, öğrencilerin ders aralarında bu oyuncaklar ile zaman geçirmesi verimliliği artırır. Çocuklar tarafından sevilen karakterlerden ilham alınarak da çeşitli ürünler tasarlanır. Bu tarz oyuncaklar çocukların daha çok ilgisini çeker. Sevdiği karaktere sahip olmak yeni bir arkadaş edinmiş hissi verir. Let’s Be Child ile her çocuk için özel olarak üretilen oyuncaklara sahip olabilirsiniz.

İndirimli Oyuncak Fiyatları 

 

Yeni alınan bir oyuncak etiket ve paketlemesinden arındırılarak çocukların kullanımına sunulmalıdır. Böylece kağıttan oluşan etiketin ağza sokulması önlenir. Oyun esnasında kendini kaybederek yüksek derece konsantre şekilde hayal dünyasında olan çocuklar gözetim halinde olmalıdır. Her an ebeveyn ya da eğitimcilerin gözetiminde olmaları güvenlik açısından önemli bir etkendir. Toplu alanda oynanan oyuncaklar gün sonunda sterilize bir şekilde kaldırılmalıdır. İndirimli öğretici oyuncaklar ile pek çok farklı oyun kurularak çocukların ilgisi çekilebilir. Öğrenirken eğlenme sunan bu oyuncaklar ile verimli zamanlar elde edilir. Çocuk gelişiminde önemli yararları ile ön plana çıkan oyuncak türleri çocuğa uygun tasarımlar arasından seçilmelidir. Böylece indirimli yaratıcı oyuncaklar çocuğun hayal dünyasını olumlu yönde desteklenmesini sağlar. Let’s Be Child kalitesi ile sahip olunan oyuncaklar güvenli kullanımlar sunar.

 

Tüm Oyuncaklar Eğitici Oyuncaklar Motor Beceri ve Duyu Gelişimi Çıngıraklar ve Dişlikler  Plaj Oyuncakları Yeni Gelenler Scooter 0-6 ay  6-12 ay  12-18 ay 18-36 ay Yeni Doğan

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR