₺214,99 KDV Dahil
₺269,99 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
₺134,90 KDV Dahil
₺169,99 KDV Dahil
%21 İndirim
%21İndirim
₺154,99 KDV Dahil
₺219,99 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
₺159,99 KDV Dahil
₺199,99 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
₺159,99 KDV Dahil
₺199,99 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
₺119,99 KDV Dahil
₺149,99 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
₺104,99 KDV Dahil
₺129,99 KDV Dahil
%19 İndirim
%19İndirim
₺129,99 KDV Dahil
₺299,99 KDV Dahil
%57 İndirim
%57İndirim
₺254,99 KDV Dahil
₺319,99 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
₺189,99 KDV Dahil
₺274,99 KDV Dahil
%31 İndirim
%31İndirim

0-3 Yaş Arası Oyuncaklar

0-3 yaş arası oyuncaklar bebeklerin gelişimleri için önemlidir. Bebeklik çağındaki çocukların eğlenerek öğrenmeleri son derece önemlidir. Çevre, dokular ve sesler konusunda algılarının çok açık olduğu bu yaş aralığında tercih edilen oyuncaklar gelişimlerini destekler. Bu dönemde tercih ettiğiniz oyuncaklar sayesinde çocuklarınızın zihinsel ve fiziksel gelişimlerine katkı sağlayabilir, duyu ve motor gelişimlerini destekleyebilirsiniz.

Oyuncak seçiminizi yaparken bebeğinizin erken yaşlarda neye ihtiyacı olduğunu tespit edip buna uygun oyuncaklar seçmek önemlidir. Seçim yaparken bilinçli davranıp, ihtiyaçlarına cevap veren oyuncakları tercih edebilirsiniz. 

Bu yaş grubundaki çocukların öğrenme ve keşfetme hevesini destekleyen oyuncaklar gelişimini ve gelecekteki sosyal yaşantılarını ciddi oranda etkiler. Dolayısıyla bebeğiniz için seçtiğiniz her bir oyuncağın onun gelişimini ve hayal gücünü desteklemesi ve ihtiyaçlarını karşılayacak özellikte olması gerekir.

0-3 Yaş Arası Oyuncak Çeşitleri

0-3 yaş oyuncak çeşitleri bebeğin gelişim gereksinimlerini ve ilgilerini ön planda tutarak üretilen oyuncaklardır. Bu yaş grubu için üretilen birçok oyuncak çeşidi bulunur. Bu yaş grubu için üretilen oyuncak çeşitleri genellikle sağlıklı malzemelerden üretilen ürünlerdir. Yapıları ve dokuları sayesinde kavrama kabiliyetini desteklerken, ses özellikleri sayesinde de neden ve sonuç ilişkisinin kurulmasını sağlar.

Farklı renk ve özelliklere sahip oyuncak çeşitleri bebeğinizin ilgisini çekecek şekilde tasarlanır. 0-3 yaş oyuncak çeşitleri, çeşitleri zeka ve hafıza gelişimine destek olan ve duyu gelişimini destekleyen oyuncaklardan oluşur. Bebeğinizin sesleri duyma ve dokunma duyularını geliştirme amacıyla üretilen ve genellikle içerisinde ses çıkaracak sistem bulunduran bez ürünler bu yaş grubu için güvenli olması adına en çok tercih edilen çeşitlerdir.

Bu yaş grubu için  çıngıraklar ve renkli düğmeli oyuncaklar de tercih edebileceğiniz diğer çeşitlerdir. Bunun yanı sıra eğitici oyuncaklar, aktivite oyuncakları ve plaj oyuncakları gibi parça bütün ilişkisi kurabilecekleri özelliklere sahip oyuncaklar da bulunur.

Bu yaş grubu için üretilen oyuncak çeşitleri  arasında parlak ve canlı renkli, ses çıkaran ve elbette bebeğinizin sağlığına zarar vermeyecek materyallerden üretilmiş oyuncakları tercih edebilirsiniz.

Sizlere sunulan sağlıklı ve bebeğinizin ihtiyaç ve gelişimine uygun oyuncakları seçmeli, ilgi ve kabiliyetlerini destekleyecek nitelikte olması önemlidir. Oyuncak, bebeğin gelişim ve yaş özelliklerine uygun olmaması halinde bebeğinizin ilgi ve yaratıcılığı azalırken sosyal gelişimi de gerileyebilir.

0-3 Yaş Arası Eğitici Oyuncaklar

0-3 yaş arası eğitici oyuncaklar arasında en çok tercih edilenler eğitici oyuncaklardır. Teknoloji ve bilgi ile donatılan günümüz zaman diliminde bebeklerin zihinsel gelişimini desteklemek önemlidir. 0-3 yaş arası eğitici oyuncaklar çocukların sosyal, zihinsel ve duygusal gelişimlerine doğrudan etki eder. Bu nedenle çocuğunuz erken zihinsel gelişimi için doğru oyuncakları tercih etmelisiniz.

Özellikle bu yaş grubunda bebeklerinizin çevreyi tanıma, sesleri algılama ve dokunma konusunda algıları açıktır. Çevreyi tanıma isteği sebebiyle bebeğiniz her gün farklı bir şeye ilgi duyabilir. Bu nedenle bu yaş grubu için seçilen oyuncaklara özen göstermek ve dikkatli olmak gerekir.

İlk aylarda bebeğinize sunabileceğiniz eğitici oyuncakların başında dönenceler ve çıngıraklar gelir. Renkli, hareketli ve ses çıkarma özellikleri sayesindeki çocukların ilgisini çeker. Aynı zamanda sesleri tanıma ve odaklarını artırma noktasında da bebeğinizin gelişimini destekler. Seçimlerinizi yaparken yumuşak çıngırakları tercih edebilirsiniz.

Bu sayede yumuşak  yapıları sayesinde bebeğinizin elindeki küçük kasların gelişimine katkı sağlarken kavrama kabiliyetini geliştirir.

12 aydan daha büyük olan çocuklarınız için kullanabileceğiniz eğitici oyuncaklar bulunur. Kule yapabilmeye olanak tanıyan küpler ve bardaklardan oluşur. Bu tip oyuncaklar sayesinde farklı şekillerin, boyutların ve yüzlerin olduğunu ve denge kavramını keşfetmesini sağlayabilirsiniz.

Ayrıca farklı şekillerin birbirleriyle uyumunu keşfedebilecekleri oyuncaklar da çocuklarınız için tercih edebileceğiniz oyuncaklar arasındadır. Bul-tak veya yap-boz olarak isimlendirilen bu eğitici oyuncaklar sayesinde de çocuklarınıza bütünsel bakış açısı kazandırabilirsiniz.

0-3 Yaş Arası Kız Oyuncakları

0-3 yaş arası kız oyuncakları,  kız çocukların ilgisini çeken renk ve özelliklerle donatılmış olarak üretilir. Kız çocuklar için tasarlanan yumuşak yapılı bez bebekler bu dönem için  sıklıkla tercih edilen oyuncaklar arasındadır. Yumuşak yapısı sayesinde henüz motor gelişimini ve uzun kontrollerini tam olarak gerçekleştiremeyen bebeğiniz için güvenli oyun imkanı yaratabilirsiniz. Ayrıca ilgisini çekebilecek renklerde üretilen çıngıraklar ve sesli oyuncaklar da bu yaş grubu için uygundur.

12 aydan sonra kız çocukları için tercih edebileceğiniz 0-3 yaş arası kız oyuncakları da bulunur. 12 aydan önce bebeğiniz için tehlikeli olabileceğinden belirtilen yaş aralıklarında bu oyuncakları kullanmanız faydalıdır. İlk 12 aylık dönem sonrasında kullanımının bebeğiniz için uygun olduğu belirtilen mutfak ve lavabo şeklinde tasarlanan oyuncaklar bulunur.

Bu oyuncakları sorumluluk bilincini geliştirmek, motor gelişimini desteklemek,  ev düzen ve temizliği hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlamak adına tercih edebilirsiniz.

Dilerseniz unisex olarak satışa sunulan ve zeka gelişimini destekleyen oyuncakları da kız çocuklarınız için tercih edebilirsiniz. Bu oyuncaklar arasında ritim gelişimini desteklemek için üretilenle bulunur. Ayrıca parça ve bütün arasındaki ilişkiyi keşfetmek ve zeka gelişimini desteklemek için üretilen oyuncaklar da bu dönemde kız çocuklarınız için tercih edebileceğiniz oyuncaklardır.

0-3 Yaş Arası Erkek Oyuncakları

0-3 yaş arası erkek oyuncakları, arasında erkek çocuklarının ilgisini çekebilecek renk ve dokuda tasarlanmış olan oyuncaklar bulunur. Özellikle erkek çocuklar için üretilen oyuncaklar mevcut olduğu gibi unisex olarak üretilen ve erkek çocuklarının kullanabileceği oyuncaklar da mevcuttur.

Erkek çocuklar için üretilen 0-3 yaş arası erkek oyuncaklar genellikle çocukların motor ve zeka gelişimlerine yöneliktir. Arabalar, iş makineleri, uçaklar ve gemiler gibi taşıtlar erkek oyuncak kategorisini süsler. Bu tip oyuncaklar sayesinde erkek çocukların küçük ve büyük kas gelişimleri sağlanırken aynı zamanda ağızlarından çıkardıkları sesler ve hayal güçlerinde oluşturdukları yollar sayesinde oyun kurma becerileri de artar. Oyun kurma becerisinin artması çocukların sosyalleşmesine katkı sağlarken; olaylara farklı ve pratik bir bakış açısı ile yaklaşma kabiliyetini de kazandırır.

Erkek çocuklar için tercih edebileceğiniz unisex oyuncaklar da bulunur. Genellikle zihinsel gelişime yardımcı olan bu oyuncaklar bütünsel bakış açısı ve parça-bütün ilişkisini çocuklara kazandırır. Bu tip oyuncaklar genellikle yap-boz veya bul-tak olarak isimlendirilen oyuncaklardır.

Bunların yanı sıra üst üste koyarak oynayabilecekleri kule oyuncakları da tercih edebileceğiniz oyuncaklar arasındadır. Özenle seçilen malzemesi sayesinde çocuklarınızın güvenliğinin üst düzeyde tutulmasını önemser.

Her bir kenarına konulan farklı resim ve figürler sayesinde yeni dünyayı keşfetmek konusunda çocuğunuza katkı sağlayan bu oyuncaklar aynı zamanda birbirinden farklı yüzeylerin ve boyutların öğrenilmesine katkı sunarken, farklı şekillerin de var olduğunun farkına varmasını sağlar. İstifleme oyunu olarak isimlendirilen kule oyunları sayesinde de ince motor becerisi ve el- göz koordinasyonunun gelişimi desteklenir.

0-3 Yaş Arası Oyuncak Fiyatları

0-3 yaş arası oyuncak fiyatları sahip oldukları özelliklere ve kullanılan malzemeye göre farklılık gösterir. Zeka gelişimini destekleyen oyuncaklar, çıngıraklar, dönenceler, bebekler ve birçok oyuncak çeşidinin bulunduğu bu dönem için üretilen oyuncaklar bulunur. Oyuncakların özelliklerine göre fiyatlarında farklılıklar meydana gelir.

Aktivite ya da eğitici olarak kategorilere ayrılan oyuncaklar peluş oyuncaklara kıyasla daha yüksek fiyatlı olabilir. Yumuşak yapılı peluş oyuncakların da fiyatları kendi içerisinde boylarına göre değişir.

Bunun yanı sıra aktivite oyuncakları da içerisinde yer alan materyallere göre fiyatlandırılır. Fakat yeni doğan oyuncakları olarak söylenebilen 0-3 yaş arası oyuncak fiyatları genellikle uygun fiyatlı olarak karşınıza çıkar.


0-3 yaş oyuncaklar hakkında daha fazla bilgi almak için iletişime geçebilir, ürünlerimizi inceleyebilir ve tercihinizi Let’s Be Child’dan yana kullanabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR