Let's Be Child Bebek Dişlik Modelleri Nelerdir? Fiyatları Ne Kadardır?

Let’s Be Child bebek dişlikleri, ideal sertliğe sahip olan ve ağız kaslarını yormayan ürünlerdir. Diş sağlığına destek olacak güvenilir kaşıyıcılar sayesinde bebeğiniz sağlıklı dişlere sahip olabilir. Ağız içinde kaşınmaların başladığı altıncı – yedinci ay, bebek dişlikleri kullanmayı gerektiren bir çağdır. On ikinci aya kadar bebeğinizin sık sık huzursuz olması, ağlaması, sinirlenmesi mümkündür. Diş çıkarma sendromunun belirtilerini azaltarak bebeğinizin konforunu artırmak için diş kaşıyıcılarımızı tercih edebilirsiniz.

Bebek ve küçük çocuk dişlikleri ağız içini kaşıyıp rahatlatıcı etki gösterir. Diş etlerine zarar vermeden, yeni dişleri yıpratmadan ve dilde tahrişe sebep olmadan kullanılabilen ürünlerimiz, bebeklerin ağız yapısı için uygun tasarımlara sahiptir. Yoğun ilgi gören dişlik modelleri arasında çıngıraklı kaşıyıcılar bulunur. Bebekler tarafından iki ele tutabilecek boyutlardaki kaşıyıcılar balık veya ayıcık şeklindedir; sallandıkça ses çıkarırlar. Sertlikleri ideal düzeydedir. Sarı, turuncu ve mavi renk seçenekleri bulunur.

Bebeğinizin ağız yapısına uygun olarak kaplumbağa tasarımlı dişlikler de tercih edebilirsiniz. Kaplumbağa dişliklerin ortasında halka bulunur. Bebeğin dişliği tutmasına yarayan halka, kaplumbağanın kabuk bölümündedir. Halkaya bağlı olan dört çıkıntı ayakları, baştaki ısırmaç ise kafayı sembolize eder. Halka çerçevesi plastik olurken ayaklar ve kafa esnek yapıdadır. Kaplumbağalı ürünlerde mavi, tozpembe ve gri renkler öne çıkar.

Sağlıklı Bebek Dişlikleri Tercih Etmek Neden Önemlidir? 

Güvenli bebek dişlikleri almanız, bebeğinizin ağız ve diş sağlığı için önemlidir. İnternetten ulaşabileceğiniz her dişliğin güvenilir olamaz. Doğru tercihler yapabilmek, kaliteli markaları tercih etmenizle mümkündür. Bebek ve çocuk ürünlerindeki kalitesini daima yüksek tutan Let’s Be Child bu konuda yardımcınız olabilir. Kolayca ulaşılabilen sağlıklı ürünlerimizi tercih ederek çocuğunuza ve kendinize sağlayabileceğiniz faydalar şunlardır:

  • Doğru ürünler tercih etmeniz, erken dönemde ortaya çıkan mikrobik hastalıkları önleyebilir. Bebeğin ağzına aldığı dişlikler kaçınılmaz olarak yere, koltuğa, sehpaya temas eder. Mikrop tutan ve kendini çabuk kurutamayan bebek dişlikleri almanız risklidir. Hijyenik ve sağlıklı bebek dişlikleri almak için satış sayfamıza göz atabilirsiniz.
  • Bebeklerde alerjiye yol açma riski taşıyan kurşun boyası, elastik ürünlere sertlik kazandıran Bisfenol A bileşiği ve plastik katkı maddesi PVC bulunan dişlikler bebeğinize uygun değildir. Tükürükle karışıp vücuda girebilecek zararlı maddeler, ürünlerimizin hiçbirinde bulunmaz. Kimyasal katkı maddelerinin yok denecek seviyede olduğu dişlikler almak, bebeğin sağlığı açısından gereklidir.
  • Bebeğinizin en çok temas ettiği eşyalar her açıdan kaliteli olmalıdır. Düşük kalitedeki ürünlerin alınması, sürekli yeni kaşıyacak almanızı gerektirir. Kullanım sağlığı kadar görünümüyle de dikkat çeken Let’s Be Child kaşıyacakları ise uzun ömürlüdür. Isırma kulpları yıpranmayan dişliklerimizi alarak tasarruf edebilirsiniz. Rutin temizliği yapılmakla beraber, dişliklerimiz uzun süre kullanılmak için uygundur.

Diş Kaşıyıcı Zararlı Mıdır? 

Doğal olarak bebeğinin sağlığını çok önemseyen anneler, “Diş kaşıyıcı zararlı” dedikodularından etkilenebilir. Kaşıyıcı oyuncakların bir kısmı zararlı olabilirken büyük bölümü zararsız, hatta faydalıdır. Bebeklerin sağlığına olumsuz etki edebilecek ürünler, boyar maddesi yoğun olan ftalat katkılı seçeneklerdir. Seçim yaparken dikkatli olmanız önerilir.

Let’s Be Child güvencesiyle satışa sunulan dişlikler ise faydalı kategoride bulunur. Kaşıyıcıların elastikiyetini artırmak için ftalat kullanmamamız ve toksin yapılı kimyasal boyalardan uzak durmamız temel farklılıklardır. Kir tutmayan yüzeye sahip ürünlerimizde hiçbir alerjen yoktur. Bebeğinizin kullanması için gönül rahatlığıyla satın alabileceğiniz kaşıyıcılarımız zararlı değildir.

Diş Kaşıyıcı Nasıl Temizlenir? 

Diş kaşıyıcı temizleme konusunda annelerin hassas davranması gerekir. Fakat bu hassaslık, ürünleri deterjanla yıkamak veya kaynar su içinde bekletmek anlamında değildir. Kaşıyıcılar ılık suyla durulanmalı ve temiz bir peçeteyle silinmelidir. Dişliği suda bekletmek istiyorsanız, kap içine tuz, limon suyu, sirke katmamalısınız.

Bulaşık deterjanı veya el sabunu bebek bünyesi için ağır sayılan kimyasallara sahiptir. Kaşıyıcı dezenfektesinde kullanabileceğiniz temizlik maddesi doğal sabunlardır. Tercihen bebek sabunu da kullanılabilir. Temizlik için kullandığınız ürünün yoğun olmaması gerekir. İyice durulamadan dişlikleri bebeğe vermemelisiniz.

Let's Be Child Bebek Dişlik Fiyatları Ne Kadardır? 

Let’s Be Child’de satışa çıkan dişlik çeşitleri ve fiyatları her talebe uygundur. Bebeklerin diş çıkardığı dönemi kolaylaştırabilecek modeller değişken fiyat aralıklarına sahiptir. Ürünlerimiz peşin veya 9 takside varan ödeme seçenekleriyle alınabilir. Her bütçeye hitap edebilen ödeme olanakları mevcuttur.

 

 

SSL sertifikası bulunan Let’s Be Child sitesinde, gönül rahatlığıyla sanal alışveriş yapma imkanınız vardır. Uygun fiyatlı bebek dişlikleri arayan fakat güvenilir site bulamayanlar pek çok ürünümüzü değerlendirip rahatça alışveriş yapabilir. Dişlik modelleri hakkında merak ettiğiniz detayları müşteri destek hattına iletebilirsiniz. 

 

Tüm Oyuncaklar Eğitici Oyuncaklar Motor Beceri ve Duyu Gelişimi Çıngıraklar ve Dişlikler  Plaj Oyuncakları Yeni Gelenler Scooter İndirime Girenler Çıngıraklar 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR